O Save My Bag

Save My Bag – z úpatí Alp do celého světa

Historie značky Save My Bag se začala psát celkem nedávno v líbezném Bergamu, historickém městě na úpatí italských Alp. Na konci roku 2013 založili manželé Valentina a Stefano Agazziovi společnost Comun Nuovo, které se doslova povedlo podrobit si celý svět – denně se v ní ušije 1 500 kusů kabelek, aby pokryla poptávku.

Název značky Save My Bag (Chraň mou tašku) je odvozen od materiálu, z něhož se originální kabelky vyrábějí – tkaniny Poly-Fabric s vlákny Lycra®. Původně sloužil k výrobě nepromokavých ochranných obalů na luxusní kabelky. Jenže pak si Valentina a Stefano všimli jeho vynikajících vlastností a rozhodli se z něj šít originální tašky. Tkanina Poly-Fabric s vlákny Lycra® je totiž superměkká směs lehčí než neopren, vysoce odolná a nenáročná na údržbu.

Ikonickou kabelkou značky Save My Bag se stal model MISS, který je nabízen ve více než čtyřiceti barevných kombinací a několika různých velikostech. Je celosvětově registrovaným designem v současném, ale zároveň hravém stylu a má jedinečnou inovativní konstrukci. Díky ní bude její majitelka nejenom šik po celý den, ale i připravená na jakoukoli situaci. Protože do kabelky MISS se jí vejde vše, co bude během dne potřebovat.

Kabelky Save My Bag jsou stoprocentně navržené a vyráběné v Itálii, zosobňují pravou italskou dokonalost a eleganci, díky nimž dosáhly světového úspěchu. Kromě obchodů v Itálii, ve Španělsku a ve Francii najdete Save My Bag třeba v Singapuru, Sydney, Istanbulu, Mexiku, Tokiu či nejnověji v Kuala Lumpur. V roce 2019 vyrobila značka Save My Bag 300 tisíc kabelek, v roce 2020 očekává 40procentní nárůst.

Pravý italský design v Praze

Od září 2017 značka Save My Bag má oficiální zastoupení v České republice a rozšířila tak počet evropských prodejen, kde je Save My Bag k dostání. Ikonické kabelky MISS Plus a další produkty Save My Bag si můžete zakoupit v OD Kotva 4. patro, prostory Bibloo Concept Store.