O Save My Bag

Save My Bag – z úpatí Alp do celého světa

Historie značky Save My Bag se začala psát celkem nedávno v líbezném Bergamu, historickém městě na úpatí italských Alp. Na konci roku 2013 založili manželé Valentina a Stefano Agazziovi společnost Comun Nuovo, které se doslova povedlo podrobit si celý svět – denně se v ní ušije 1 500 kusů kabelek, aby pokryla poptávku.

Název značky Save My Bag (Chraň mou tašku) je odvozen od materiálu, z něhož se originální kabelky vyrábějí – tkaniny Poly-Fabric s vlákny Lycra®. Původně sloužil k výrobě nepromokavých ochranných obalů na luxusní kabelky. Jenže pak si Valentina a Stefano všimli jeho vynikajících vlastností a rozhodli se z něj šít originální tašky. Tkanina Poly-Fabric s vlákny Lycra® je totiž superměkká směs lehčí než neopren, vysoce odolná a nenáročná na údržbu.

Ikonickou kabelkou značky Save My Bag se stal model MISS, který je nabízen ve více než čtyřiceti barevných kombinací a několika různých velikostech. Je celosvětově registrovaným designem v současném, ale zároveň hravém stylu a má jedinečnou inovativní konstrukci. Díky ní bude její majitelka nejenom šik po celý den, ale i připravená na jakoukoli situaci. Protože do kabelky MISS se jí vejde vše, co bude během dne potřebovat.

Kabelky Save My Bag jsou stoprocentně navržené a vyráběné v Itálii, zosobňují pravou italskou dokonalost a eleganci, díky nimž dosáhly světového úspěchu. Kromě obchodů v Itálii, ve Španělsku a ve Francii najdete Save My Bag třeba v Singapuru, Sydney, Istanbulu, Mexiku, Tokiu či nejnověji v Kuala Lumpur. V roce 2019 vyrobila značka Save My Bag 300 tisíc kabelek, v roce 2020 očekává 40procentní nárůst.

Pravý italský design v Praze

Od září 2017 značka Save My Bag má oficiální zastoupení v České republice a rozšířila tak počet evropských prodejen, kde je Save My Bag k dostání. Ikonické kabelky MISS Plus a další produkty Save My Bag si můžete zakoupit v OD Kotva 4. patro, prostory Bibloo Concept Store.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení